Curriculum
About the webinar

Удаване прощення - прикидаючись, ніби ви не гніваєтесь з якогось приводу, коли насправді гніваєтесь, - ви не стільки прощаєте, скільки пригнічуєте свій гнів. Це - форма самозаперечення. Таким чином ви дозволяєте оточуючим нехтувати собою. Така поведінка зазвичай відбувається з боязні не пробачити, зі страху бути відкинутим або з переконання, ніби проявляти гнів неприпустимо. А це, в свою чергу, призводить до блокувань в житті: пригнічується настрій, падає самооцінка, болить часто горло, втрачаються контакти з оточуючими.

Інструменти техніки радикального прощення націлені на побудову грамотного діалогу із самим собою, а відтак - з оточуючим світом. Вебінар присвячується одному з інструментів. Який доступний кожному в любій ситуації, для самостійного ефективного пропрацювання та звільнення від страхів, образ та ниття.

Кожен отримає крім пояснення робочі бланки для самостійної роботи. Сміливі та імпульсивні зможуть обговорити та поділитися своєю роботою тут-і-зараз, виважені та розсудливі - задати питання пізніше і пропрацювати, познайомитися із запропонованим інструментом в комфортній безпечній обстановці.

Who Should Attend?

Рекомендовано персонам від 14+ і без обмежень

Експрес-діагностика потрібно це тобі чи ні:

1. Коли ти згадуєш про школу, шкільні роки, то завжди є про кого сказати: "І хто пустив її/його до дітей?!" або "Ото була/-в в мене гримза..."?

2. Ти розлучена/-ий і в розповідях про минуле сімейне життя не можеш вказати лаконічно причину, а видаєш текстовку?

3. В тебе не складається з батьками?

4. В тебе не таке професійне життя, як тобі би хотілось?

5. Ти ніяк не зустрінеш свою половинку, або половинка не втримується?

 

Якщо є хоч одне-два "так" в тебе, я рекомендую - опануй одну з технік радикального прощення! Зміни починаються з одного кроку.

Related Courses